top of page

Догляд при хворобі Альцгеймера

 

Якщо ваш літній родич страждає хворобою Альцгеймера, то йому просто життєво необхідний постійний догляд, а також турбота і уважність оточуючих. Ми надаємо хворому з діагнозом Альцгеймера гідний рівень життя, забезпечивши медичний догляд і цілодобове спостереження.

 
 
 
LA-VITA99
LA-VITA 556

Для літнього родича, який страждає, від хвороби Альцгеймера, життєво важливий регулярний догляд. Він потребує турботи і уваги свого оточення, які може дати йому пансіонат для хворих Альцгеймером. Як правило, хворі на цю недугу відчувають себе абсолютно безпорадними в побуті, вони не здатні себе самостійно обслуговувати. Вони одночасно беззахисні і в той же час представляють для себе самих небезпека. Пансіонат «La Vita» для хворих Альцгеймером надає людям з таким діагнозом гідні умови проживання з наданням повного спектру медичного догляду та цілодобової допомоги і спостереження.

Догляд за літніми з хворобою Альцгеймера

Штат співробітників в будинку для літніх людей з Альцгеймером складається з досвідчених, висококваліфікованих фахівців, які знають, як вести себе і надати допомогу цій категорії хворих. Престарілим пацієнтам, що страждають на хворобу Альцгеймера, надає допомогу один з кращих психіатрів-геронтологів, їх спостерігає головний лікар терапевт і завжди є підтримка фахівця психолога. Досвічений персонал при спілкуванні зі своїми постояльцями користується спеціальним підходом до кожного пацієнта. При медикаментозному лікуванні здійснюється постійне коректування, як ліків, так і їх дозування. Прийом лікарських препаратів здійснюється під суворим контролем медичної сестри. Для родичів похилого віку хворих, є можливість отримати пораду професіоналів і будь-яку інформацію по даному захворюванню, умови догляду за літніми з хворобою Альцгеймера, лікування, прогнозування та ін.

bottom of page