top of page
LA-VITA12000

Послуги:

Кваліфікована допомога та комфортні умови для пацієнтів з різними проблемами зі здоров'ям

Потреби пенсіонерів, особливо людей з серйозними захворюваннями або інвалідністю, разюче відрізняються від того, що потрібно більш молодому поколінню. Спільне проживання може доставляти масу незручностей і провокувати конфлікти. Зберегти хороші взаємини і одночасно зробити життя кожного члена сім'ї комфортно допомагає наш пансіонат для людей похилого віку. Заселення до нас стане відмінним виходом для всіх:

Родичі зможуть вести зручний для себе спосіб життя, вирушати у відрядження і закордонні поїздки, не сумніваючись у тому, що зі родичами все благополучно, адже про них піклуються професійні медичні та відповідальні сестри, терапевти і соціальні працівники. Звернення до нас також актуально для тих, хто проживає в іншому місті і з якихось причин не може забрати до себе родича, або планує тривалу поїздку за кордон. Ми стежимо за здоров'ям пацієнтів і завжди на зв'язку з членами сім'ї.
Родичам не доведеться відчувати себе тягарем і навантажувати себе домашніми справами (приготуванням їжі, прибиранням, пранням і т.д.). Замість цього вони можуть спілкуватися з іншими постояльцями, проводити час на свіжому повітрі, приймати участь в розважальних заходах, займатися з фахівцями для поліпшення і збереження рухової активності та інтелектуальних здібностей. А візити і дзвінки рідних допоможуть підтримувати тісний родинний зв'язок.

foto pansionat-La-Vita-Догляд за  хворими

Догляд за  хворими

Ми надаємо необхідні та найкращі умови для людей похилого віку, які потребують уваги та турботи. Ми забезпечуємо наших кліентів найкращим доглядом в пансіонаті «La Vita».

foto pansionat-La-Vita-Догляд після інсульту

Догляд після інсульту

Догляд за людьми після інсульту дуже трудомісткий процес.

Хворий, який переніс інсульт, залежить від родичів, друзів, які знаходяться поруч з ним, допомагають йому і доглядають за ним. 

Догляд після інсульту La-Vita

Догляд за людми з особливими потребами

На допомогу, приходить наш пансіонат "La Vita", який спеціалізуюється на догляді за людьми з обмеженими можливостями.

g2-1

Догляд за літніми людьми

На допомогу, приходить наш пансіонат "La Vita", який спеціалізуюється на догляді за людьми з обмеженими можливостями.

1-full-1

Догляд за людми з дименцією

На допомогу, приходить наш пансіонат "La Vita", який спеціалізуюється на догляді за людьми з обмеженими можливостями.

reabilitatsiya.posle.koronavyrusa-770x370

РЕАБІЛІТАЦІЯ ПІСЛЯ ПНЕВМОНІЇ ТА COVID-19

Реабілітація ковід - єдиний дієвий спосіб повернутись до нормального життя. Доцільно проходити її в спеціалізованих місцях. Реабілітація після ковід (COVID) включає комплекс процедур, спрямованих на відновлення всіх систем життєдіяльності організму.

bottom of page