top of page

Умови проживання

Враховуємо всі побажання, фізичні можливості і стан здоров'я наших постояльців.

У приватному пансіонаті La Vita створені всі умови для комфортного проживання людей похилого віку та тяжкохворих пацієнтів: кімнати з необхідними меблями; зручні ліжка, дивани, крісла; обладнані душові, ванні кімнати, санвузли.

 
 
 
 
 
 
 
LA-VITA22

Короткострокове

Перебування постояльця в стінах пансіонату La Vita може обмежуватися мінімальним терміном, необхідним для його відновлення або реабілітації. Ми забезпечимо необхідний рівень комфорту.

LA-VITA44

Довгострокове

Якщо вимагають життєві обставини або стан літньої людини, то знаходження його в пансіонаті може бути довгостроковим, а співробітники, в тому числі психолог в будинку для літніх людей, допоможуть його якнайшвидшої адаптації.

LA-VITA55

Програма вихідного дня

Можливість проживання з п'ятниці до неділі, що включає: участь в майстер-класах, перегляд концерту, прогулянки в парку, огляд головним лікарем. Справжній будинок відпочинку для літніх людей.

LA-VITA11

Індивідуальні номера

При необхідності створення вашому родичу окремих умов проживання в нашому пансіонаті є індивідуальні номери, які можуть облаштовуються під запити постояльця.

LA-VITA334

2-х або 3-х місні номери

Сусіди підбираються з урахуванням переваг нашого гостя. Інтер'єр номерів витриманий в класичному стилі.

LA-VITA123

Дієтичне харчування

Приватний пансіонат «La Vita» забезпечує своїх літніх постояльців збалансованим 5-разовим харчуванням, розробленим дієтологами спеціально для організму людей у ​​віці. І хоча раціон виключно дієтичний, але смачний, приготовлений по-домашньому.

LA-VITA456

Різноманітне дозвілля

Щоденні заняття творчістю допомагають розвивати дрібну моторику, підтримувати пам'ять і увагу. Аніматори проводять арт-терапію, музичні та інтелектуальні заняття. У вихідні та у святкові дні проходять концерти, танцювальні вечори. Спільні перегляди кінофільмів і телепередач допомагають зберігати атмосферу домашнього затишку.

LA-VITA12345

Безбар'єрне середовище

У пансіонаті передбачена комфортне середовище для пересування літніх людей: пандуси, поручні, відсутність порогів, санвузли для візочників, зручна висота меблів. Дотримання безпеки - важлива умови нашої роботи. Ми передбачили кнопки виклику персоналу, відеоспостереження, дотримуємося умови пожежної безпеки. Медична діяльність ліцензована.

Фотографії пансіоната

 

 

 

bottom of page