top of page

Фахівці пансіонату

 
LA-VITA77

Фахівці пансіонату  «La Vita»

В дома можна забезпечити догляд за літніми родичами.  Але якщо у літньої людини важкі хронічні захворювання або інвалідність, то такий догляд зможуть надати тільки професіонали.

Одним з рішень найняти доглядальницю, щоб вона приходила і доглядала за хворим.  А чи зможете ви жити в умовах, коли постійно в будинку знаходиться зовсім стороння людина?  З віком з'являються хронічні захворювання, постійно щось болить, псується характер, людина стає незадоволена - їй важко догодити.  Не кожна доглядальниця миритися зі складним характером.  Постійний пошук доглядальниць, вимучить будь-кого.  Та й кваліфіковану доглядальницю знайти складно, і у Львові вартість таких послуг дуже висока.  Уникнути проблем з постійним пошуком людини для вакансії доглядальниці можна.  Персонал в будинку для літніх людей «La Vita» пропонує свою допомогу в догляді за літньою людиною.

ПЕРСОНАЛ В ПАНСІОНАТІ «La Vita»


Профільні лікарі, професійні доглядальниці, санітарки, психолог.  Той комплекс послуг, в якому потребує кожна лежача людина похилого віку.

Кожен наш гість отримує спектр необхідних і життєво важливих медичних послуг.  Своєчасно надана медична допомога продовжить життя.  І забезпечить гідну старість в комфортних умовах.

У пансіонаті «La Vita» кожен день лікар проводить огляд, і цікавиться самопочуттям.  Якщо необхідно, літню людину відвідує фахівець вузького профілю: уролог, хірург.  Для людей похилого віку та хворих на деменцію, ведеться контроль прийому ліків, і вони постійно перебувають під наглядом доглядальниці.

Чуйні і уважні доглядальниці в пансіонаті для літніх допоможуть переодягнутися, поїсти, вийти на прогулянку на свіже повітря або проведуть в кімнату, де проводяться культурні заходи.  Санітарка в будинку для літніх людей зробить все, щоб людина відчувала себе повноцінною, незважаючи на вікові важкі захворювання.

  • Для лежачих постояльців цілодобово працюють доглядальниці.  Вони дбайливо виконують свій обов'язок доглядати за людьми похилого віку та інвалідами.

  • Ведеться боротьба з пролежнями.

  • Виконуються вправи, розтирання.

  • Проводяться всі гігієнічні процедури (заміна памперсів, купання, миття голови)

  • Проводяться догляд за шкірою.

  • При необхідності професійний масаж.

  • До кожного постояльця лікарі, доглядальниці, санітарки відносяться уважно, якщо у відвідувачів є зауваження і побажання їх виконують.

ВИБІР КВАЛІФІКОВАНОГО ПЕРСОНАЛУ


У пансіонаті «La Vita»» працюють професіонали своєї справи.  Досвідчені лікарі при щоденному обході стежать за самопочуттям ваших літніх родичів.  Якщо необхідно лікар оперативно призначить курс лікування.  Кваліфікований масажист зробить масаж.  Завдяки чому стан вашого близького покращиться.

Для роботи ми підбираємо персонал центру з медичної галузі, спираючись не тільки на освіту спеціаліста.  Дивимося на досвід роботи, особисті якості людини.  Тому співробітники будинку для людей похилого віку: лікарі, медсестри, санітарки, доглядальниці володіють важливими професійними якостями.  Але і зарекомендували себе ввічливим і культурним ставленням до хворих.

Соціальні працівники приватного пансіонату зроблять все необхідне, щоб ваші родичі проводили свою старість в комфортних умовах.  І отримували необхідні медичні послуги високої якості.  Це та установа де забезпечать літнім пенсіонерам необхідний догляд і кваліфіковану медичну допомогу.

 
 
 
 
 
 
bottom of page