top of page
LA-VITA

Про нас:

 

Про пенсіонат "La Vita"

foto pansionat-La-Vita-foto

З нами Ваші  рідні будуть у безпеці.

Сучасні будинок для людей похилого віку — це установа з підвищеним комфортом. Тут, забезпечено тепле ставлення до кожного постояльця. У стінах нашого пансіонату, ваш родич ніколи не зіткнеться з байдужістю і грубістю, не відчує себе самотнім, кинутим. У нас працюють досвідчені фахівці, які є нашою гордістю. Вони з щирою турботою ставляться до людей похилого віку, вислуховують їх, допомагають у будь-який ситуації.

Звернувшись до нас — Ви забезпечите близьким турботу, постійний догляд, дозвілля і кваліфіковану медичну допомогу.

Приватний будинок для людей похилого віку «La Vita» бере на себе всі зобов’язання, щоб Ваша близька людина відчула себе комфортно!

 Якщо вам необхідна допомога, напишіть нам на pansionat.la.vita@gmail.com  або заповніть форму на сайті

tel. +38 (096) 76 78 378

У нас найкращі лікарі для найкращої допомоги

foto pansionat-La-Vita

Мартинів Олег Валерійович

Лікар медецини невідкладних станів

foto pansionat-La-Vita-w

Ковальська Віра Романівна

Клінічний психолог, ігровий терапевт

foto pansionat-La-Vita-v

Покровський Максим Сергійович

Головний лікар, терапевт.

ВИБІР КВАЛІФІКОВАНОГО ПЕРСОНАЛУ


У пансіонаті «La Vita»» працюють професіонали своєї справи.  Досвідчені лікарі при щоденному обході стежать за самопочуттям ваших літніх родичів.  Якщо необхідно лікар оперативно призначить курс лікування.  Кваліфікований масажист зробить масаж.  Завдяки чому стан вашого близького покращиться.

Для роботи ми підбираємо персонал центру з медичної галузі, спираючись не тільки на освіту спеціаліста.  Дивимося на досвід роботи, особисті якості людини.  Тому співробітники будинку для людей похилого віку: лікарі, медсестри, санітарки, доглядальниці володіють важливими професійними якостями.  Але і зарекомендували себе ввічливим і культурним ставленням до хворих.

Соціальні працівники приватного пансіонату зроблять все необхідне, щоб ваші родичі проводили свою старість в комфортних умовах.  І отримували необхідні медичні послуги високої якості.  Це та установа де забезпечать літнім пенсіонерам необхідний догляд і кваліфіковану медичну допомогу.

 
 
bottom of page